פיתוח מכשור רפואי – איך זה נעשה
הטכנולוגיה שהתפתחה רבות בשנים האחרונות מאפשרת לנו ליהנות ממענה לצרכים רבים ומפתרונות חדשניים, שהופכים את חיינו לטובים הרבה יותר, פעמים רבות. גם בתחום הרפואה משתלבת כיום טכנולוגיה מתקדמת ויעילה מאד, הבאה לידי ביטוי במכשור הרפואי, שבו נעזרים הצוותים השונים. פיתוח מכשור רפואי איננו עניין של מה בכך. הוא משלב במסגרתו מספר שלבים, העוזרים להגיע, בסופו של דבר, אל המוצר, אל המכשור המתאים, כזה שיהווה פתרון מושלם לסיבה שבגינה יוצר.

שלבים שונים

באמצעות המכשור הרפואי של היום ניתן לבצע פרוצדורות מורכבות במיוחד, שלא ניתן היה לבצען בעבר. לעיתים מחליף המכשור את ידו של האדם (המנתח, למשל) ועוזר במתן מענה מדויק ויעיל הרבה יותר. המכשור הרפואי נדרש לעמוד בקריטריונים מחמירים במיוחד, אותן קובעים גופים רגולטוריים ביניהם ה – FDA, תוך התייחסות לביצוע ניסויים מקדימים, קבלת אישורים רלוונטיים ושימוש בחומרי הגלם התקניים. פיתוח המכשור על ידי חברות פיתוח מכשור רפואי אורך לרוב זמן רב מאד ודורש, בשלבים המקדימים שלו, סדרה ארוכה של ניסויים, שנועדו להוכיח כי המוצר אכן בטוח ומוכן לשימוש. כל אלה ועוד עולים לא מעט כסף ומצריכים פנייה אך ורק אל המומחים.

שדרוג עולם הרפואה

שוק המכשור הרפואי בישראל עבר לא מעט שינויים לאורך השנים וזוכה לאחרונה להצלחה גדולה. ישנם משקיעים רבים המעוניינים להשקיע בכך וסקרנים ללמוד מקרוב על המפתחים ועל המוצר שאותו הם מעוניינים לשלב בעולם הרפואה. גיוס ההון הנדרש לא תמיד פשוט, אך אם יודעים כיצד לשווק את המוצר אפשר לזכות בהתעניינות רבה מאד. מכשירים רפואייםעוזרים לשדרג משמעותית את שיטות האבחון והטיפול הקיימים, ובמקרים רבים מאד גם מצילים חיים.

יש לכם רעיון למכשיר רפואי מסוים שיכול להביא למהפכה בעולם הרפואה? חברת מיתר הנדסה בע"מ – Meytar R & D היא הכתבות הנכונה להיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בפיתוח מכשירים רפואיים מסוגים שונים תוך ליווי הלקוח לאורך כל הדרך והתאמתם לצרכיו הנקודתיים. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולמידע נוסף, התקשרו לטלפון 03-9190290

כלי נגישות
דילוג לתוכן