תכנון מכני
פיתוח מכני מיתר הנדסה מתמחה בתחום פיתוח מכני ומולטי-דיספלינרי הנפרס על פני קשת רחבה של תחומי הנדסה מכנית מרמה של רזולוציות ודיוקים תת מיקרונים ועד למערכות מסיביות במימדים של עשרות מטרים ומספר טונות.

תכן מכני

הצוות המקצועי כולל מהנדסים מנוסים בעלי התמחות וידע רב בנושא תכן מכני, אלקטרוניקה( כולל Board/Chip Design ), בקרה, תוכנה ואפליקציה, פלסטיקה ופולימרים ועיצוב תעשייתי.

תכנון מכני

פרויקט אופייני משלב בד"כ תכנון מכני מאתגר של מערכות מורכבות, מרובות צירים ודרגות חופש, הינע, אופטיקה,מכלולים חשמליים ו\או פנאומטיים,בקרה והכול תחת מגבלות גיאומטריה,עיצוב, פונקציונאליות ועלות.

הנדסה מכנית

במסגרת הפעילות הענפה נצבר ניסיון רב בעבודת פיתוח מכני של מוצרים, מכלולים, תתי מערכות ומכונות שלמותמול לקוחות רבים ומגוונים : יזמים פרטיים, חברות Start-Up, Medical וחברות Hi-Tech מהמובילות בארץ.בשנים האחרונות הושלמו בהצלחה מספר רב של פרויקטים שכללו תכן מכני, אלקטרוניקה, בקרה ותוכנה, עיצוב תעשייתי, תיקי מוצר, יצור ראשי סדרה ומעבר לייצור סדרתי.נצברו ידע והכרות עמוקה עם פיתוח מכני ומולטי-דיספלינרי של מוצרים לתעשיית ה –Medical כולל Implants / Invasive / Laparoscopic כמו כן

כלי נגישות
דילוג לתוכן